Pierwsza książka o polskich milenialsach “Niepokorne pokolenie Milenium”.

Już we wrześniu pojawi się książka o pokoleniu Milenium. Jej autorką jest Dominika Maciołek, edukatorka pokolenia Milenium i właścicielka firmy szkoleniowej GENWHY.

Książka “Niepokorne pokolenie Milenium”jest zapewne dla każdego, kogo interesuje tematyka zmiany pokoleniowej na rynku pracy.

Szczególnie jednak książkę polecamy trzem grupom.

Książka jest na pewno dla samym Milenialsów. W książce jest wiele konkretnych i praktycznych wskazówek w jaki sposób efektywnie i proaktywnie kierować swoja karierą zawodową, aby pokonywać bariery w pracy i życiu.

Książka porusza kwestię stereotypów , wyjaśnia z czego  się one  biorą, ale również zawiera konkretne wskazówki jak walczyć z tą negatywna i dość krzywdzącą dla samych Milenialsów opinią.

Z uwagi na fakt, iż większość organizacji w Polsce to hierarchiczne firmy, Milenialsi z książki dowiedzą się, w jaki sposób powinni poruszać się po takich organizacjach, aby realizować swoje cele zawodowe, aby awansować szybciej i zarabiać więcej.Książka jest oczywiście dla liderów, którzy zarządzają zespołem milenialsów.

Ta grupa docelowa z książki dowie się jakie jest na prawdę pokolenie Milenium.  Pierwsza część książki jest analizą badań, danych , wyjaśnia system wartości pokolenia oraz specyficzne cechy tego pokolenia.

Książka od września będzie w sprzedaży !

Zapraszamy do zerknięcia na ofertę szkolenia z zarządzanie milenialsami.