Grupa docelowa

Po szkoleniu Uczestnicy będą potrafili:
zaplanować cele, warianty , strategię negocjacji i wybrać swój własny styl negocjowania
rozpoznawać 90 najbardziej skutecznych technik manipulacji – by w porę zapalała się w głowie „ostrzegawcza lampka” - nie dać się zwieść sprytnemu partnerowi, nie ulec nieuczciwym chwytom i zachować dobrą kondycję psychiczną
prawidłowo reagować na różne style trudnych i profesjonalnie wyszkolonych graczy ponieważ brak przygotowania na takie metody, zaskoczenie i reakcje które podpowiada intuicja - to powody klęski i impasu
ustępować tak, aby nie doprowadzić do demontażu swojego stanowiska
konstruktywnie budować porozumienie, nie zapominając o własnych korzyściach
znacząco podnieść swoją efektywność w realizacji wcześniej założonego wyniku finansowy negocjacji

Raport DISC w cenie szkolenia

Raport DISC w cenie szkolenia

Dofinansowanie z BUR lub KFS

Dla klientów z sektora MSP istnieje możliwość dofinansowania szkolenia do 80% wartości szkolenia z BUR lub KFS.

Szkolenie Prowadzi Trener

trener

Terminy Szkoleń

 • Poznań - 27.02.2020, 2 dni, 1290 zł.
 • Wrocław - 06.04.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Poznań - 14.04.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Warszawa - 20.04.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Kraków - 23.04.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Gdańsk - 27.04.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Katowice - 29.04.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Warszawa - 01.06.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Katowice - 04.06.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Gdańsk - 08.06.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Wrocław - 18.06.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Poznań - 25.06.2020, 2 dni, 1490 zł.
 • Kraków - 29.06.2020, 2 dni, 1490 zł.

- potwierdzone

Zamawiam

Napisz do nas

Szkolenie: Obrona przed manipulacją w trakcie negocjacji handlowych

Szkolenie z Obrona przed manipulacją w trakcie negocjacji handlowych jest w kategorii szkolenia negocjacje.

Moduł I    Techniki zanim zaczniesz negocjować

 • Znajomość uchroni Cię przed stresującym manipulowaniem terminem, czasem , miejscem negocjacji , ustalaniem składu negocjacyjnego i technikami niepełnych pełnomocnictw. 

Moduł II   Techniki otwarcia negocjacji

 • nauczą Cię tworzenia właściwego klimatu negocjacji i „tricków” dzięki którym po „wysmażeniu pączusia” będziesz mógł zaprezentować pozycje rynkową swojej  firmy i liczyć na poszukiwanie celów zbieżnych we współpracy.

Moduł III   Techniki twarde

 • są często stosowane w stylu pozycyjnym sieci, by pokazać Ci kto tu rządzi. Sprawdzisz, czy 12 twardych technik stosowanych przez Kupców wyprowadza Cię z równowagi, oraz nauczysz się prawidłowo, bez emocji reagować na agresywne techniki. 

Moduł IV   Techniki miękkie

 • pozorują styl partnerski .  Poczciwy ”Inspektor Colombo” lub „Przyjaciel-Mentor” wprowadzi przyjacielski klimat negocjacji i perfidnie rozszyfruje  Twoją strategię działania , dowie się wypuszczając „próbny balon” jakie masz dostępne budżety do oddania. Poznasz 12 technik wywiadu, które stosują „wilki w owczej skórze” w trakcie miłych spotkań na których Ty próbujesz budować relacje. 

Moduł V   Techniki prowokujące konflikt i  impas

 •  czyli jak przetrwać na „rosyjskim froncie” , w „meksykańskim prysznicu”, „imadle”, „wyciskaniu” i innych technikach , których bezwzględność skłania twój umysł do szybkich ustępstw lub zablokowania współpracy.

Moduł VI   Techniki przełamujące impas i konflikt

 • czyli 10 sposobów jak „wypuścić parę z negocjatora” i powrócić do racjonalnych negocjacji

Moduł VII   Techniki profesjonalne

 •  jak dążyć do win-win nie oddając w zamian prawie nic? Jak zapobiec eskalacji żądań i zahamować postęp warunków handlowych? Poznasz 10 technik „zdechłych ryb” o których nigdy dotąd nie rozmawiałeś z Kupcem. Nauczysz się nadawać im wagę zmiennych i handlować nimi . Zobaczysz  ile kupisz za zdechłe ryby.

Moduł VIII   Techniki zamykania kontraktu

 •  Twój partner wie że 80% ustępstw pojawia się w końcowym etapie negocjacji. Unikniesz demagogii „wielkiego dealu”, „gruszek na wierzbie” i nie dasz się „oskubać” – gdy jesteś już zmęczony .Zastosujesz aż 15 technik nastawionych na „zmęczenie materiału” i nauczysz się im zapobiegać.

Moduł IX   Techniki po zawarciu kontraktu

 • gdy już świętujesz po udanych negocjacjach czeka Cię szereg pułapek,  w trakcie pracy śródrocznej.

Dowiedz się jak działają taktyki „faktów dokonanych” , „podwieszanie dodatkowych warunków” i wiele innych. które mogą zrujnować Twój pierwotnie oczekiwany wynik negocjacji.

FEV POLSKA Sp. z o.o.

Program szkoleń był dopasowany do potrzeb pracowników naszej firmy. Zbliżony poziom przygotowania oraz podobny tok myślenia uczestników pozwoliły na precyzyjny przekaz informacji przez prowadzącego szkolenie. Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość wymiany opinii, dyskusji i zadawania pytań, na które otrzymywali właściwe odpowiedzi. Szkolenie w formie warsztatów zainteresowało tematem i zainteresowało szkoloną grupę. Polecamy firmę szkoleniową GENWHY!

TAURON Dystrybucja S.A.

Szkolenie przebiegło w pełni profesjonalnie i sprawnie. Współpraca okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Planując realizację kolejnych szkoleń, bierzemy pod uwagę możliwość kontynuowania współpracy z firmą GENWHY, którą możemy polecić jako solidnego partnera, dysponującego doświadczeniem, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.

STEICO Sp. z o.o.

Szkolenie menadżerskie ,,Wczoraj kolega – dziś szef” posiadało program, dopasowany do potrzeb pracowników naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem doskonale przygotowanego szkolenia, a dodatkowe materiały pozwoliły utrwalić informacje przekazane na szkoleniu. Metody stosowane przez trenera skutecznie zachęciły uczestników do aktywności i zaangażowania podczas szkolenia.