Książka „Niepokorne pokolenie Milenium – czego pragnie na rynku pracy”.

 

Wyczekiwana książka przez liderów, którzy zarządzają pokoleniem Milenium. Z jednej strony jest to generacja najlepiej zbadana, jednak z drugiej najmniej okryta w biznesowej rzeczywistości. Milenialsi są oceniani jako generacja roszczeniowych pracowników, niepokornych buntowników. Nielojalni i niezaangażowani w pracy, nieuznający autorytetów. Burzą staus quo w firmach i przedsiębiorstwach i momentami pracodawcy mają wrażenie, że to oni nimi zarządzają… Ale czy tak jest naprawdę ? Czy to jest prawdziwe oblicze polskiego pokolenia Milenium ?

Z drugiej strony generacja milenium popełnia 5 kluczowych błędów w pracy. Sami młodzi nie dbają o wizerunek i postrzeganie swojego pokolenia.

Czas to zmienić i poznać prawdziwe oblicze pokolenia Milenium

//genwhy.pl/wp-content/uploads/2019/10/book.jpg

Czego nauczysz się z książki ?

 

 

1. Dowiesz się kim są polscy milenialsi i czym odróżnia się ta generacja na tle pozostałych 3 generacji funkcjonujących na rynku pracy

 

2. Jako lider poznasz kod dostępu do generacji milenium – poznasz 9 unikalnych wartości tego pokolenia oraz poznasz 9 kompetencji lidera.

 

3. Jako Milenials dowiesz się jakie błędy popełnia Twoje pokolenie na rynku pracy oraz dowiesz się jak awansować szybciej i zarabiać więcej.

 

4. Jako pracodawca poznasz przepis na pracodawcę marzeń dla tego pokolenia i będziesz wiedzieć o co zadbać, aby skutecznie przyciągać młodych zdolnych do twojej firmy

 

 

 

 

Wypełnij formularz, a otrzymasz na swoją pocztę bezpłatny fragment książki „Niepokorne pokolenie Milenium”!

//genwhy.pl/wp-content/uploads/2019/10/1200X628-baner-na-FB-Grzegorz.jpg//genwhy.pl/wp-content/uploads/2019/10/1200X628-baner-na-FB-Joanna.jpg

 

O autorce

 

//genwhy.pl/wp-content/uploads/2019/10/67461630_684584345391144_2983755720886845440_n_0.jpg

Jestem przede wszystkim edukatorką pokolenia Milenium oraz trenerką, która odkrywa nowe perspektywy dla biznesu i przedsiębiorców.

Prowadzone przeze mnie szkolenia, sesje czy konsultacje opieram na założeniu, że wielopokoleniowość to potencjał, który można przekuć w sukces. Nie stanowi ona zatem zagrożenia dla rozwoju firmy, o ile odpowiednio się nią zarządza i organizuje.

Z nieskrywaną radością obserwuję ciągle zmieniający się rynek szkoleniowy i podążam za najnowszymi trendami. Od 14 lat jestem obecna na rynku szkoleń, prowadzę firmę szkoleniową GENWHY oraz fundację WHYGENERATIONS.

Rozwój i chęć niesienia wiedzy jest wpisany w moją naturę, dlatego chętnie dzielę się swoimi doświadczeniem. Wdrażane przeze mnie rozwiązania przenoszą się na konkretne wyniki, dlatego nie boję się dużych projektów. Wręcz przeciwnie – mocno się w nie angażuję.

Pracuję z zarządami i wyższą kadrą menedżerską takich spółek jak: Selvita, Borga, Centrum Finansowe Partner, Ardigen, BioCentrum, Urząd Dozoru Technicznego, Grundfos Pompy, Port Lotniczy w Łodzi, Cartamundi i wiele innych.