Grupa docelowa

Specjaliści i menedżerowie odpowiadający za zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie, zainteresowani wdrożeniem podstaw controllingu personalnego w firmie, pracy na miernikach efektywności HR na co dzień oraz w trakcie wdrożeń, mających na celu zmianę w organizacji.

Korzyści dla Uczestnika szkolenia

Dzięki zdobytej na szkoleniu wiedzy będą Państwo w stanie wdrożyć w swojej organizacji mierniki, służące monitorowaniu skuteczności realizacji strategii i polityki zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Tym samym mając w ręku argumenty konkretne, liczbowe stają się Państwo bardzo mocnymi partnerami w rozmowach z decydentami (zarząd, menedżerowie zarządzający przedsiębiorstwem, będący często inżynierami i ekonomistami). W trakcie szkolenia zapoznają się Państwo z metodami analizy zasobów ludzkich, a także otrzymają Państwo konkretne narzędzia, jak np. „Księga mierników efektywności w zarządzaniu zasobami ludzkimi”, czy raporty, które można wdrożyć do organizacji.

Raport DISC w cenie szkolenia

Raport DISC w cenie szkolenia

Dofinansowanie z BUR lub KFS

Dla klientów z sektora MSP istnieje możliwość dofinansowania szkolenia do 80% wartości szkolenia z BUR lub KFS.

Raport DISC w cenie szkolenia

Szkolenie Prowadzi Trener

trener

Terminy Szkoleń

 • Warszawa - 21.11.2019, 2 dni, 1490 zł.
 • Katowice - 25.11.2019, 2 dni, 1490 zł.
 • Gdańsk - 28.11.2019, 2 dni, 1490 zł.

- potwierdzone

Zamawiam

Napisz do nas

Szkolenie: HR w liczbach – poziom 2

Zarządzanie zasobami ludzkimi – mierzenie efektywności

W szkoleniu HR w liczbach 2 dowiecie się Państwo między innymi: Jak utworzyć w przedsiębiorstwie system raportowania danych praktycznych w pracy HR-owca? Jak czytać dane i przenosić je na plan zarządzania zasobami ludzkimi? Jak sprostać budowie mierników efektywności w procesie HR-owym? Jak sprzedawać do organizacji wyniki pomiarów? Jak rozmawiać z decydentami w firmie o wydajności HR?

 

Szkolenie HR jest kontynuacją programu “Hr w liczbach- poziom 1 “. Proponowany program ma charakter narzędziowy i jego efektem jest zbudowanie podstawowego katalogu mierników efektywności HR.

Plan szkolenia HR w liczbach  – poziom 2:

Mierniki efektywności w systemach motywacyjnych

 • Mierniki efektywności w siłach sprzedaży
 • Mierniki efektywności w środowisku produkcyjnym
 • Mierniki efektywności w działach wspierających

Mierniki efektywności w obszarze rozwoju

 • Definiowanie mierników
 • System zbierania danych
 • Wiarygodność danych i dylematy

Jak sprzedać projekty HR w organizacji?

 • Budowanie pozycji działu HR jako partnera strategicznego
 • Język korzyści w sprzedaży projektów HR do organizacji

Zakończenie szkolenia

 • Podsumowanie szkolenia
 • Ankieta ewaluacyjna
 • Rozdanie certyfikatów

 

FEV POLSKA Sp. z o.o.

Program szkoleń był dopasowany do potrzeb pracowników naszej firmy. Zbliżony poziom przygotowania oraz podobny tok myślenia uczestników pozwoliły na precyzyjny przekaz informacji przez prowadzącego szkolenie. Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość wymiany opinii, dyskusji i zadawania pytań, na które otrzymywali właściwe odpowiedzi. Szkolenie w formie warsztatów zainteresowało tematem i zainteresowało szkoloną grupę. Polecamy firmę szkoleniową GENWHY!

TAURON Dystrybucja S.A.

Szkolenie przebiegło w pełni profesjonalnie i sprawnie. Współpraca okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Planując realizację kolejnych szkoleń, bierzemy pod uwagę możliwość kontynuowania współpracy z firmą GENWHY, którą możemy polecić jako solidnego partnera, dysponującego doświadczeniem, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.

STEICO Sp. z o.o.

Szkolenie menadżerskie ,,Wczoraj kolega – dziś szef” posiadało program, dopasowany do potrzeb pracowników naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem doskonale przygotowanego szkolenia, a dodatkowe materiały pozwoliły utrwalić informacje przekazane na szkoleniu. Metody stosowane przez trenera skutecznie zachęciły uczestników do aktywności i zaangażowania podczas szkolenia.