Szkolenia w Gdańsku realizowane są przez firmę szkoleniową GenWhy

Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej magicznych miast na północy Polski. Jest doskonale rozwinięte pod każdym względem, a dodatkowo doskonale łączy walory dużego miasta, pełnego zabytków, z miejscowością wypoczynkową. Za dnia – spacery brzegiem morza, o każdej porze roku, popołudniami i wieczorami zaś – zwiedzanie licznych, pięknych zabytków. Wspaniała architektura, Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, gotycki kościół św. Katarzyny, gdański park naukowotechnologiczny, szkolenia biznesowe a także fontanna Neptun czy liczne klimatyczne kawiarnie i restauracje – to trzeba zobaczyć! Firma GenWhy zaprasza serdecznie na szkolenia specjalistyczne. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Gdańsk jest jedną z sześciu lokalizacji, w których czekają na Ciebie profesjonaliści gotowi nieść pomoc Twojej firmie!

W JAKICH SZKOLENIACH MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W GDAŃSKU?

→ Sprzedawaj jak Challenger…czyli sprzedaż rozwiązań na rynku B2B i B2C z wykorzystaniem diagnozy indywidualnego stylu sprzedaży SALES DISC PROFILE DISC D3

Chcesz być dobrym sprzedawcą? Pozwól sobie pomóc. Dzięki szkoleniu Sprzedawaj jak Challenger zidentyfikujesz swój styl sprzedaży, z użyciem narzędzia DISC D3 oraz poznasz nowe techniki sprzedaży. Na bazie informacji zwrotnej zbudujesz plan doskonalenia swoich kompetencji w modelu sprzedaży złożonej. Chcesz zrozumieć proces koła zakupowego? Jak doprowadzić klienta do finalizacji sprzedaży? Jak przygotować konkurencyjną ofertę przetargową? Jakie narzędzia zwiększą efektywność sprzedaży? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań – to certyfikowane szkolenie sprzedawca jest dla Ciebie!

→ Tytuł szkolenia: Leadership w oparciu o inteligencję emocjonalną

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jednak chcesz rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność? Chcesz zarządzać zespołem w sposób oparty na najwyższych standardach? Zapraszamy na 2dniowe warsztaty menedżerskie, na których przekażemy Ci wiedzę z zakresu teorii psychologicznych związanych z motywacją i różnicami osobowościowymi. Podczas 3dniowe warsztaty praktyczne przećwiczysz także kierowanie zespołem, efektywne zarządzanie ryzykiem, efektywnej komunikacji, techniki wywierania wpływu oraz delegowania, a także nabędziesz umiejętności przeprowadzania diagnozy coachingowej, niezbędnej do analizy silnych i słabych stron zespołu – kontrola zarządcza.

→ Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji

Jak efektywnie zaplanować proces negocjacji? Jak skutecznie przekonywać klientów do zakupu swojego produktu/usługi? Jakiej strategii negocjacyjnej użyć w stosunku do danego klienta? Dzięki szkoleniu skuteczne negocjacje handlowe w oparciu o techniki perswazji zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat tego, jak efektywnie zaplanować proces negocjacji oraz jak skutecznie posługiwać się elementami gry strategicznej!

Warto również sprawdzić tą ofertę: 2dniowe szkolenie z wystąpienia publiczne dla początkujących i wystąpienia publiczne dla wykonawców – Gdańsk śródmieście.

*Możliwość prowadzenia szkoleń w języku angielskim.
Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Polityka cookies: przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.
Ochrona danych osobowych.

Szkolenia Gdańsk

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv