Szkolenia Katowice w firmie szkoleniowej GenWhy

Powiada się, że Katowice to taka mała Warszawa. Jest w tym sporo prawdy: to miasto, stanowiące serce Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, rozwija się w dynamicznym tempie i oferuje mnóstwo możliwości, zarówno w obszarze rozwoju zawodowego, jak i naukowego. Nie brak w nim również wielu miejsc do odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody, a także mnóstwa zabytkowych, niezwykle cennych historycznie miejsc do zwiedzania. Jak sprawnie połączyć korzyści osobiste z zawodowymi? Wybierając nasze szkolenia! Katowice są jednym z tych miast, w których oferujemy nasze praktyczne warsztaty. Spodek, zabytkowy Nikiszowiec i Giszowiec, a także Muzeum Śląskie, Galeria Szyb Wilson czy Katedra Chrystusa Króla to kilka miejsc, które koniecznie warto odwiedzić w wolnej chwili.

Polecane szkolenia w Katowicach:

 

JAKIE SZKOLENIA OFERUJEMY W KATOWICACH?

 

Spośród bogatej oferty szkoleń dostępnych na terenie Katowic, proponujemy między innymi:

 

→ Sprzedaż 2.0 w oparciu o SALES DISC PROFILE

 

To szkolenie kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą zagłębić wiedzę dotyczącą sprzedaży i kierować nią w sposób przemyślany. Efektywna sprzedaż musi być racjonalnie zaplanowana. Co zrobić, by zespół zaczął w pełni wykorzystywać narzędzia do planowania sprzedaży? Jak zwiększyć sprzedaż nawet dwukrotnie? Na te i wiele innych pytań związanych ze sprzedażą odpowiemy na szkoleniu!

 

→ Inteligencja emocjonalna i zarządzanie stresem

 

Czy wiesz, ze inteligencja emocjonalna odpowiada za sukces aż w 80%? Pomożemy rozwinąć Ci samoświadomość, stanowiącą pierwszy krok do rozwinięcia swojej inteligencji emocjonalnej. Jak pracować z własnymi nawykami, stresem czy emocjami w konflikcie? Jakie techniki i strategie są niezbędne zarówno w miejscu pracy, jak i po godzinach, by efektownie zarządzać swoimi emocjami? Zapraszamy!

 

→ Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych

 

Pragniesz skutecznie rozwinąć swoje umiejętności prezentowania i perswazji? Pokażemy Ci, jak dokonać tego w praktyce. Pomożemy zdiagnozować Twoje mocne i słabe strony, a także powiemy Ci, jak przełamywać bariery i lęki dotyczące wystąpień publicznych. Jak zbudować autorytet kompetentnego, zaufanego profesjonalisty? Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń miękkich.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką są profesjonalne szkolenia, prowadzone przez trenerów z ogromnym doświadczeniem i wieloma sukcesami na koncie. A po części oficjalnej, jaką są szkolenia – Katowice czekają z mnóstwem atrakcji!

 

 

Szkolenia Katowice

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv