Szkolenia we Wrocławiu przeprowadzane przez firmę szkoleniową GenWhy

Wrocław centrum uznawany jest za najpiękniejsze miasto w Polsce. Nie bez powodu! Ta historyczna stolica Dolnego Śląska doskonale łączy piękno i majestat zabytków z wieloma innymi atrakcjami turystycznymi. Wrocławski Rynek każdego dnia przyciąga tłumy turystów z różnych zakątków kraju. Gotycki ratusz z 66-metrową wieżą, Sky Tower, wieża archikatedry pw. Św. Jana Chrzciciela czy najstarsze w Polsce Zoo: to tylko kilka z wielu pięknych miejsc w tej historycznej stolicy Dolnego Śląska. W tym mieście prowadzone są także oferowane przez firmę Maciołek & Wspólnicy szkolenia. Wrocław wart jest odwiedzin – połącz więc pożyteczne z przyjemnym! Udoskonalaj swoje umiejętności zawodowe, poszerz swoją wiedzę a w wolnym czasie wyrusz na podbój tego wspaniałego miasta!

WE WROCŁAWIU OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI SZKOLENIA:

→ Budowanie autorytetu szefa

Niewątpliwie osoba szefa jest najważniejszą postacią w każdej firmie. Szkolenie skierowane jest do osób, które mają objąć rolę kierownika, bądź też już ją pełnią, jednak chcą dowiedzieć się więcej na temat stylów zarządzania, a także poznać praktyczne narzędzia pomocne w sprawowaniu roli efektywnego szefa. Szkolenie ma na celu nauczyć Cię także, jak skutecznie zbudować autorytet. Pomożemy zmienić stare nawyki i zwiększyć odporność emocjonalną na stres związany ze zmianą pełnionej roli. Tematyka ta wchodzi w skład oferty szkoleń dla menedżerów

→ System ocen pracowniczych – przygotowanie i wdrożenie systemu w organizacji

Twoja firma znajduje się w okresie dynamicznego wzrostu? Pokażemy Ci, jak przygotować i wdrożyć system ocen pracowniczych w organizacji. Szkolenie to dedykowane jest przede wszystkim średniej wielkości firmom. Pozwoli określić rolę i miejsce systemu ocen pracowników w dopasowaniu do konkretnej organizacji. Na szkoleniu dowiesz się także, jakie szanse i zagrożenia związane są z wprowadzaniem systemu. Jakie błędy podczas wdrażania popełniane są najczęściej? Jak można ich uniknąć? Dowiedz się w praktyce! Na szkoleniu pracujemy z wykorzystaniem programu ms excel.

→ Skuteczna komunikacja interpersonalna – trening zaawansowany

Skuteczna, owocna komunikacja, to podstawa do osiągania zamierzonych celów. Szkolenie z zasad skutecznej komunikacji interpersonalnej skierowane jest przede wszystkim do wszystkich osób zajmujących się współpracą z klientami wewnętrznymi. Dzięki praktycznej wiedzy zdobytej podczas warsztatów, uczestnicy udoskonalą umiejętności związane ze skuteczną komunikacją, technikami perswazji czy negocjacjami. Jak skutecznie słuchać i rozmawiać z własnym antagonistą komunikacyjnym? W jaki sposób zbudować trwałe relacje z ludźmi? Szkolenie nauczy Cię, jak profesjonalnie obsługiwać każdego klienta w codziennej pracy.

Stolica Dolnego Śląska to mnóstwo różnych możliwości – jedną z nich są nasze profesjonalne szkolenia. Wrocław z firmą Maciołek & Wspólnicy to nowy wymiar warsztatów!

Polecamy także wiele innych szkoleń dla twojej firmy: zarządzanie projektami, kierowanie zespołem (poziom podstawowy), szkolenia prawo pracy, szkolenie obsługa klienta i szkolenie rozwiązywanie konfliktów i kurs podstawowy zarządzanie zmianą. Dowiedz się jak organizować sobie czas pracy i czas wolny na szkoleniu z zarządzania czasem.

Szczególnie polecamy trening kreatywności w obsługa trudnego klienta i wprowadzenie do zarządzania zespołem.

Nie trać czasu! Załóż konto i zapisz się na najbliższe szkolenia.

Polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Przeczytajcie także o polityce plików cookies.

Szkolenia Wrocław

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv