Szkolenia w Poznaniu organizowane przez firmę szkoleniową GenWhy

Poznań i jego symbole należą do najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce (a nawet poza nią!). Koziołki Poznańskie, Stary Rynek, Zamek Cesarski, Zamek Królewski czy Ratusz to raptem kilka spośród mnóstwa atrakcji turystycznych, jakie oferuje to miasto. Poznań jest także niezwykle atrakcyjny pod względem kulturalnym: teatry, opera, galerie sztuki, filharmonia, a także muzea i zespoły folklorystyczne – wszystko to zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego konesera sztuki. W Poznaniu również można się wybrać na studia jednolite magisterskie, studia podyplomowe, a nawet uniwersytet trzeciego wieku. Właśnie tutaj, jako w jednej z sześciu lokalizacji w Polsce, firma Maciołek & Wspólnicy prowadzi swoje szkolenia dla firm. Poznań to miasto o ogromnym potencjale i szerokim spektrum możliwości – skorzystaj więc z niespotykanej okazji, jaką daje Ci połączenie profesjonalnych szkoleń i niezwykle atrakcyjnego pod tak wieloma względami miasta!

SZKOLENIA W POZNANIU PROWADZĄ:

  • Sylwester Pietrzyk –Trener biznesu i mentor. Praktyk biznesu, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania
  • Maria Płóciennik –Specjalista ds z dziedziny nowoczesnych rozwiązań dla HR
  • Dominika Maciołek –Ekspert w dziedzinie podnoszenia efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta
  • Jarosław Tepling –Ekspert finansowy, trener sprzedaży bezpośredniej i rozwoju osobistego, manager zespołów sprzedażowych, project manager, przedsiębiorca, były zawodowy sportowiec.
  • Magdalena Fedor –Ekspert w dziedzinie sprzedaży i konsultant ds treningów medialnych

CO OFERUJE FIRMA GENWHY Z ZAKRESU SZKOLEŃ W POZNANIU?

Oferta szkoleń w mieście Poznań jest równie szeroka, co w innych lokalizacjach. Należą do nich między innymi:

→ Techniki Przejmowania Klientów Konkurencji

Szkolenie obejmujące zapoznanie ze sposobami zbudowania przewagi konkurencyjnej oraz przejęcia klienta konkurencji, skierowane jest przede wszystkim do osób pracujących w działach sprzedaży. Podczas warsztatów dowiesz się również, jak przeprowadzić profesjonalną rozmowę handlową.

→ Obiekcje i Zastrzeżenia w Pracy z Trudnym Klientem

Jesteś osobą zarządzającą sprzedażą? Zapewne wiesz więc z doświadczenia, ile trudnych sytuacji w relacji z klientem zdarza się niemal każdego dnia. Dzięki naszemu szkoleniu, profesjonalna obsługa klienta nie będzie sprawiać Ci problemów. Poznasz techniki i metody przydatne podczas rozmowy z tak zwanym „trudnym klientem”, mającym postawę roszczeniową. Dowiesz się także, jak sprawnie dostosować wybrane narzędzia do danego klienta.

→ Szkolenie Sprzedażowe: Behavioral Sales System

To szkolenie jest autorską techniką opartą o kilkunastoletnie doświadczenie w obserwacji zachowań konsumentów. Dowiesz się na nim między innymi, czym jest sprzedaż behawioralna oraz jak skutecznie wykorzystać ją w swoim miejscu pracy.

→ Budowanie i Zarządzanie Zespołem w Oparciu o Model DISC D3 Z

Dzięki szkoleniu z zakresu zarządzania zespołem, dowiesz się między innymi jak rozpoznawać różne typy osobowości, poznasz różne techniki zarządzania, a także jakie metody postępowania z ludźmi sprawdzają się najlepiej. Interaktywne ćwiczenia, symulacyjne gry szkoleniowe, a także realne przykłady z życia sprawiają, że wiedza przekazywana jest skutecznie i przyswajana jest w całości. Po odbyciu warsztatów będziesz wiedzieć, jak zbudować efektywny zespół i na czym polega skuteczne zarządzanie projektem.

Nasza pełna oferta edukacyjna. Oto lista szkoleń organizowanych przez naszą firmę: szkolenia prawo pracy, szkolenie zarządzanie projektem, szkolenia z zamówień publicznych i szkolenia miękkie (rozwój osobisty).

Szkolenie są prowadzone w języku polskim i języku angielskim, dlatego zapraszamy na kursy językowe a w szczególności kurs języka angielskiego.

Przeczytaj o ochronie danych osobowych.
Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Pliki cookies – przeczytajcie także o polityce plików cookies.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szkolenia Poznań

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv