Szkolenia w Warszawie organizowane przez firmę szkoleniową GenWhy

Na próżno szukać w Polsce drugiego takiego miasta, jak Warszawa. Nowocześnie rozwinięta infrastruktura, mnóstwo możliwości rozwoju, urozmaicony rynek pracy i usług, a przy tym wiele cennych zabytków – to właśnie czyni Warszawę tak pięknym miastem. Tutaj zderza się nowoczesność z bogatą historią. Rynek na Starym Mieście i Syrenka, a także Pałac Kultury i Nauki, Pałac na Wyspie w Parku Łazienkowskim, czy Multimedialny Park Fontann – to najbardziej znane atrakcje stolicy. Bez wątpienia jest to miasto, które trzeba koniecznie odwiedzić przynajmniej raz. Dotąd nie było okazji wybrać się do stolicy? Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz nasze szkolenia. Warszawa czeka na Ciebie w każdej chwili!

Polecane szkolenia w Warszawie:

Szkolenie menedżerskie w Warszawie: Budowanie i zarządzanie zespołem

Szkolenie skierowane do menedżerów pragnących udoskonalić swoje umiejętności dotyczące budowania i zarządzania zespołem. Na warsztacie, uczestnicy dowiedzą się na jakim etapie znajduje się ich zespół i co z tego wynika. Dzięki poznaniu faz rozwoju zespołu, uczestnik będzie potrafił dostosować techniki do danej fazy, co uskuteczni współdziałanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń menadżerskich.

Zgrany zespół to podstawa i warunek do osiągania sukcesu. Aby jednak taki był, musi mieć mądrego przełożonego. Szkolenie dotyczące budowania i zarządzania zespołem dedykowane jest przede wszystkim managerom, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności związane z zarządzaniem ludźmi. Kluczem do efektywnego działania, jest rozpoznanie etapu, na jakim zespół się znajduje, a następnie dostosowanie odpowiednich do fazy technik.

Szkolenie zarządzania czasem, czyli planowanie i organizacja pracy własnej w Warszawie

Szkolenie nakierowane na wszystkie osoby, które chcą wzmocnić swoją efektywność przez lepsze zarządzanie sobą w czasie. Uczestnik warsztatu dzięki wielu poznanym narzędziom i technikom ułatwi swoją organizację czasu. W czasie sesji szkoleniowej zostanie rozegrana gra symulacyjno – szkoleniowa ZegarMistrz, która wspiera rozwój umiejętności dotyczących zarządzania czasem, zarządzanie zmianą oraz pracy zespołowej.

Czas to pieniądz – właściwie w każdym przypadku. Pragniesz wzmocnić swoją efektywność i lepiej zarządzać swoją osobą w czasie? Pokażemy Ci narzędzia i techniki niezbędne do lepszej organizacji własnego czasu.

Szkolenie Warszawa: Skuteczna rozmowa handlowa

Grupą docelową do której kierujemy szkolenie „Skuteczna rozmowa handlowa” (poziom zaawansowany) jest kadra zarządzająca procesami sprzedażowymi. Badanie prawdziwych potrzeb klienta, trójkąt satysfakcji, motywatory to tylko niektóre elementy szkolenia. Uczestnik, ponadto pozna narzędzia finalizujące sprzedaż oraz  inne praktyczne techniki pomocne w rozmowach handlowych.

Sprzedaż to jeden z najtrudniejszych, ale jednocześnie najbardziej satysfakcjonujących sektorów gospodarki. Odpowiednie podejście do klienta gwarantuje sukces i oczekiwany wynik. Chcesz umieć badać prawdziwe potrzeby klienta i poznać narzędzia finalizujące sprzedaż, a także pomocne techniki gdy prowadzisz trudne rozmowy handlowe? Wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia owocnych rozmów handlowych, dowiesz się ze szkolenia!

Zobacz ofertę naszych pozostałych szkoleń. Szczególnie polecamy: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenie negocjacje biznesowe, kurs online – administracja publiczna, szkolenie wywierania wpływu, kurs kadry menadżerskiej,  szkolenia miękkie (rozwój osobisty), szkolenie prawo pracy z uwzględnieniem zmian w prawie i szkolenie profesjonalne wystąpienia publiczne.

Zapraszamy również na bezpłatny kurs trenerski i certyfikowany kurs specjalista ds profesjonalna obsługa klienta.

Szkolenia są prowadzone zarówno w języku polskim jak i języku angielskim.

Polityka prywatności – przeczytaj więcej o ochronie danych osobowych.
Przeczytajcie także o polityce plików cookies.

Szkolenia Warszawa

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv