Szkolenia Kraków w firmie szkoleniowej GenWhy

Szkolenia biznesowe prowadzone przez firmę GenWhy, od samego początku jej istnienia prowadzone są w Krakowie. W tym pięknym mieście nad Wisłą oferujemy kursy szkolenia menadżerskie czy HR, a  także te dotyczące sprzedaży, umiejętności osobistych, leadershipu oraz negocjacji. Kraków znany jest nie od dziś jako miasto wielkich możliwości, w wielu kategoriach – dotyczy to także rozwoju w obszarze zawodowym czego kursy zawodowe są najlepszym dowodem. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy wiedzę zdobywaną i szlifowaną przez lata przekazują w jasny i konkretny sposób. A po godzinach – czas na zwiedzanie miasta Kraka. Rynek Główny i Sukiennice, Wawel czy zabytkowy Kazimierz – to zaledwie kilka spośród niezliczonych atrakcji Krakowa. Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz nasze szkolenia. Kraków czeka i zaprasza!

FIRMA GENWHY ZAPRASZA NA SZKOLENIA DO KRAKOWA

W jakich szkoleniach możesz wziąć udział na terenie Krakowa? Oto najpopularniejsze projekty szkoleniowe:

 → Techniki przejmowania klientów konkurencji

Konkurencja nie śpi – zawsze czuwa, gotowa do tego, by przejąć klienta. Nauczymy Cię, w jaki sposób zbudować przewagę konkurencyjną firmy i sprawnie przejąć klienta konkurencji. Przedstawimy kluczowe elementy w procesie sprzedaży klientowi konkurencji. Poznasz również podstawy w procesie pozyskiwania klientów oraz ich psychologiczne i merytoryczne potrzeby. Jak wyjść z impasu i poradzić sobie z niechętnym do przejścia klientem? Wszystkiego dowiesz się na naszym szkoleniu. Na szkoleniu dowiesz się także jak przeprowadzić profesjonalna obsługa trudnego klienta i  poznasz różne techniki sprzedaży.

→ Jak występować publicznie…. nie tylko w telewizji

Swobodna i profesjonalna sztuka prezentacji swojej osoby to podstawa do tego, by być uznawanym za godnego zaufania fachowca w swojej dziedzinie. Nauczymy Cię, jak skutecznie występować w każdej sytuacji: w telewizji, na konferencjach czy prezentacjach handlowych. Poznasz nowoczesne techniki i uniwersalne zasady wystąpień. Szkolenie “wystąpienia publiczne” odbywa się w profesjonalnym studiu telewizyjnym, z pomocy kamery video i użyciem profesjonalnego sprzętu. Ćwiczenia przy pomocy kamery są uznawane za najskuteczniejsze ćwiczenie pomagające w walce ze stresem.

→ Budowanie zespołu i zarządzanie nim w oparciu o model DISC D3

Certyfikowany kurs zarządzania pozwoli na poznanie narzędzi pomocnych w zarządzaniu zespołem. Praktyczne warsztaty są prowadzone w sposób interaktywny, a lekcje gry i scenki pozwalają na praktyczne przeanalizowanie materiału. Wcielanie się w różne role, pozwalające na spojrzenie z różnych perspektyw, pozwoli na całościowe zrozumienie profesjonalnego zarządzania. Praca na modelu DISC D3 pokazuje styl komunikacji, rolę pełnioną w zespole, a także to, co motywuje nas samych oraz zespół.

→ Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji

Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych jest niezwykle istotna i to właśnie od niej zależy sukces. Szkolenie z negocjacji biznesowych kierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie, lub też je nabyć. Jak budować proces negocjacyjny? Jakie czynniki psychomanipulacji decydują o wsparciu procesu negocjacji, a które je destabilizują? Wszystkiego dowiesz się na szkoleniu.

→ Podnoszenie efektywności pracy handlowca

Czas to pieniądz – a efektywnie zarządzanie czasem, to jeszcze większy zysk. Na szkoleniu poznasz kompendium obowiązujących przepisów i zasad potrzebnych do efektywnego zarządzania czasem w realizacji osobistej strategii sukcesu. Poznasz także techniki jak planować czas pracy i metody pracy. Czy wiesz, co najbardziej pożera czas? Jak konstruować cel? Wedle jakich zasad wyznacza i analizuje się priorytety? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań poznasz na szkoleniu!

Wszystkie 2dniowe warsztaty praktyczne prowadzone są przez doświadczoną kadrę praktyków, przed którymi omawiane zagadnienia nie mają żadnych tajemnic. Skorzystaj z oferty, jaką są profesjonalne i wartościowe szkolenia. Kraków po godzinach czeka na Ciebie z wieloma atrakcjami!

Trenerzy szkolący w Krakowie

Głównym atutem szkoleń przeprowadzanych w Krakowie jest kadra trenerska, która dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnym metodom przekazuje ogromną wiedzę uczestnikom naszych szkoleń.

Anna Maria Gucwa jest ekspertem w dziedzinie efektywności działu obsługa klienta. Jako kilkunastoletni praktyk, w swoich szkoleniach łączy wiedzę merytoryczną wraz z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Dominika Maciołek – ekspertka w dziedzinie podnoszenia efektywności działów sprzedaży. Trener biznesu, menedżer z bogatym doświadczeniem szkoleniowym i doradczym.
Jej specjalizacjami są między innymi realizacja projektów, skorelowana ze wspieraniem biznesu w ramach doskonalenia jakości obsługi klienta i sprzedaży.

Grzegorz Żyłak to specjalista ds w dziedzinie systemów raportowania oraz zarządzania sprzedażą. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy, planowania, organizowania, kontrolowania procesów i motywowania zespołów sprzedażowych.

Jarosław Tepling Ekspert finansowy, trener sprzedaży bezpośredniej i rozwoju osobistego, manager zespołów sprzedażowych, przedsiębiorca, były zawodowy sportowiec. Specjalizuje się we wspieraniu pracowników firm sprzedażowych i handlowych, w rozwoju ich kompetencji miękkich oraz wzmacnianiu efektywności sprzedaży, budowania marki na rynku oraz rozwoju osobistego.

Magdalena Fedor – ekspert w dziedzinie sprzedaży i treningów medialnych. Od 17 lat specjalista w dziedzinie efektywna komunikacja behawioralna i neurolingwistyka w procesach relacyjnych. Praktyk biznesowy w zakresie tworzenia projektów zarządzania systemowego i wdrażania..

Maria Płóciennik – ekspert w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla HR. Psycholog biznesu, menedżer z bogatym doświadczeniem w zakresie systemowego zarządzania zasobami ludzkimi.

Sylwester Pietrzyk – trener, mentor, praktyk biznesu, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania. Posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami biznesowymi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer, zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, zarządzanie projektami, negocjacji.

Tomasz Słodki – jego specjalizacją są szkolenia z nowoczesnych wystąpień publicznych . Łączy doświadczenie medialne z biznesem. Twórca i właściciel jedynej na świecie telewizji  nadawanej na facebooku o tematyce: rozwój osobisty.

Poniżej znajduje się pełna oferta szkoleń otwartych i kalendarz szkoleń – SPRAWDŹ

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy i dane osobowe są chronione.
Przeczytaj więcej o ochronie danych osobowych.
Przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.

Szkolenia Kraków

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv