Szkolenia Rzeszów  w firmie szkoleniowej GenWhy

Rzeszów - szkoleniaRzeszów – stolica województwa podkarpackiego, znaczący środek przemysłowy w naszym kraju.  Znajdują się tu 3 strefy ekonomiczne.

Miasto to może się pochwalić  Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym, który łączy dwa główne przemysły w tym mieście: lotniczy i farmaceutyczny.

Można tu miło spędzić czas, nie tylko w filharmonii, ale i teatrze czy muzeum.  Jest to miasto, które może się pochwalić wielką gamą wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, nawet o charakterze międzynarodowym.

Znajduje się tu wiele ciekawych i zabytkowych budowli: zamek Lubomirskich, bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny , kościół poreformacki czy  Synagoga Staromiejska.

Te i inne miejsca można odwiedzić wybierając się na nasze szkolenia do Rzeszowa, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Polecane szkolenia w Rzeszowie:

Spośród bogatej oferty szkoleń, które korzystnie wpływają na rozwój osobisty dostępnych na terenie Rzeszowa, proponujemy między innymi:

→ Sprzedaż eventowa i networkingowa – poziom podstawowy

Eventy kluczem do stworzenia relacji, które napędzą sprzedaż marketing.

Od pewnego czasu obserwujemy wyraźny wzrost imprez o charakterze eventowym, czego konsekwencją jest ponowny wzrost zasileń budżetu o działania marketingowo-eventowe, co szczególnie widoczne jest wśród firm z kapitałem zagranicznym.

Rosnąca liczba przekazów reklamowych powoduje większe trudności konsumentów w zapamiętywaniu reklam. Z kolei wydarzenia eventowe „dojrzały” w umysłach klientów czy pracowników do tego stopnia, że firma lub też marka bez eventu nie jest już tą samą atrakcyjną komórką, jaką była wcześniej, a produkt czy usługa bez odpowiedniej oprawy zwyczajnie zasługuje na uwagę.

→ Szkolenie menedżerskie: Zarządzanie zespołem sprzedaży

Kurs przeznaczony dla osób pracujących w działach kadr oraz osób prowadzących zespoły sprzedaży dostarczające praktycznych narzędzi wspierających codzienną pracę szefa zespołu sprzedaży.

Szkolenie sprzedażowe jest prowadzone w formie warsztatowej ma na celu podniesienia skuteczności specjalista ds. sprzedaży oraz wyników zespołów sprzedażowych. W ofercie szkoleń menadżerskich jest także: szkolenie zarządzania zespołem, które można łatwo pomylić z zarządzaniem zespołem sprzedaży.

→ Zarządzanie emocjami i stresem – poziom zaawansowany

W dzisiejszych czasach tempo życia jest szybkie, śpieszymy się do pracy, na spotkanie, staramy się być produktywni, robić kilka rzeczy na raz, nie mamy czasu by zwolnić. Fast life związany jest ze stałym pobudzeniem emocjonalnym, które znacząco oddziałuje na nasz komfort życia. Jak poradzić sobie z ciągłym stresem oraz powiązanymi z nim innymi negatywnymi emocjami?

Dzięki temu miękkiemu szkoleniu dowiedzą się Państwo jak obniżyć swoje pobudzenie emocjonalne oraz jak wyregulować poziom stresu. Ponadto po ukończeniu kursu, kursant otrzymuje zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu i prezentację, która została na nim omówiona.

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką są profesjonalne szkolenia, prowadzone przez trenerów z ogromnym doświadczeniem i wieloma sukcesami na koncie. A po części oficjalnej, jaką są szkolenia, Rzeszów dla osób które chcą poznać go z innej strony czeka z mnóstwem atrakcji!

Poniżej sprawdź nasz terminarz kursów!

Szkolenia Rzeszów

Aktualnie brak szkoleń otwartych

vvv