Jako firma szkoleniowa podążamy za zmieniającym się rynkiem i trendami dostarczając klientowi innowacyjnych rozwiązań szkoleniowych. Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych w oparciu o gry symulacyjne, specjalne metody szkoleniowe oraz inne nowatorskie modele edukacyjne. Współpracujemy z kadrą trenerską na najwyższym poziomie w Polsce, co zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta.

Szkolenia biznesowe prowadzimy w formie otwartej (do 12 osób) oraz. W cenie szkolenia biznesowego oprócz certyfikatów, przerw kawowych  oraz obiadu uwzględniony został Indywidualny,  raport DISC D3 dla każdego uczestnika.  Pozwalający wyróżnić dominujące typy osobowości  uczestnika szkolenia.
Proces szkolenia biznesowego  można kontynuować biorąc udział w darmowych webinarach prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych ekspertów.   

Naszymi kluczowymi trenerami szkoleń efektywnych biznesowo są:

Anna Gucwa: trener biznesu, rozwoju kompetencji menedżerskich, certyfikowany konsultant DISC D#
Sylwester Pietrzyk:  Specjalista w projektach związanych z negocjacjami
Grzegorz Żyłak:  Trener z 15to letnim doświadczeniem, odgrywa kluczową rolę w projektach  finansowych

Odpowiadając na potrzeby współczesnego rynku, wygenerowaliśmy siedem podstawowych szkoleń biznesowych wg kategorii:

 1. HR
 2. Sprzedaż np: wywieranie wpływu na klienta, techniki sprzedaży
 3. Umiejętności osobiste np: wystąpienia publiczne
 4. Zarządzanie – doskonalenie kompetencji kierowniczych
 5. Zarządzanie projektami
 6. Szkolenia Prawne np: prawo pracy
 7. Negocjacje

Dzięki temu  mamy nadzieję, że na naszych szkoleniach uzyskają Państwo niezbędne  informacje, aby polepszyć swoje umiejętności, oraz podnieść efekt swojej pracy.

Szkolenia biznesowe  prowadzone są  nie tylko w stolicy. Zapraszamy na najbliższe szkolenia otwarte do  Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Poznania.

Każde szkolenie otwarte możemy przygotować w formie szkolenia zamkniętego. Taką formę warsztatu wyróżnia dopasowanie przebiegu szkolenia do potrzeb uczestników szkoleń jak i celów biznesowych Klienta.

 

Nasze szkolenia biznesowe na tle innych firm wyróżnia:

 • Nowoczesna forma edukacyjna , prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem gier szkoleniowych
 • 90% warsztatu to praktyczne ćwiczenia ( interaktywne )
 • Cały proces szkoleń biznesowych jest oparty na inwestycyjnym modelu szkoleń i w trakcie realizacji projektu dla klienta używamy 16 narzędzi wdrożeniowych ( od etapu diagnozy potrzeb po ewaluację )
 • Każde szkolenie zamknięte zawiera w cenie dnia szkoleniowego webinar on line, którego treść i zakres jest ustalany z klientem
 • W szkoleniach biznesowych korzystamy z narzędzia badającego potencjał DISC D3 ( każde szkolenie otwarte zawiera w cenie taki raport )
 • Nasi klienci mają dostęp do webinarow on line oraz autorskiego programu telewizyjnego prowadzonego w telewizji Tomasz Słodki Live i na kanale na you tube Trener po godzinach

Szkolenia biznesowe realizujemy w oparciu o model SEB (Szkolenia Efektywne Biznesowo).
Jest to zestaw narzędzi i procesów gwarantujących świadczenia usług rozwojowych w sposób efektywny biznesowo.
W szkoleniach wykorzystujemy gry symulacyjne, które pomagają osiągać lepsze efekty szkoleniowe. Gry symulacyjne w sposób szybki i efektywny umożliwiają rozwój istotnych w obecnych czasach kompetencji. Ich mechanizmy dają możliwość warunkowania pozytywnych zachowań, skłaniając do ich ponawiania.

W szkoleniach biznesowych pracujemy również z licencjonowanym narzędziem DISC D3. Dzięki temu narzędziu badamy potencjał menedżerski lub indywidualny styl sprzedaży

Na nowoczesny model edukacyjny cechujący naszą firmę składają się również szkolenia online, webinary, case study oraz sesje coachingowe online. Wszystkie te narzędzia znacznie podnoszą efektywność naszych szkoleń biznesowych.