Szkolenia negocjacje

Szkolenia z negocjacji pomogą w komunikowaniu się z drugą osobą w celu osiągnięcia  kompromisu, nie rezygnując całkowicie z naszych celów. Podczas przeprowadzania rozmów z klientem w branży, możemy bardzo dużo zyskać stosując odpowiednie techniki negocjacji podczas procesu negocjacji. Zapraszamy na szkolenie z tej kategorii osoby, które na co dzień negocjują, sprzedają bądź chcą zwiększyć swoją pozycję w oczach rozmówcy

Negocjator powinien być :

  1. Kreatywny: Pozwali to na innowacyjne metody przeprowadzania rozmów, Dzięki temu nie popadnie on w rutynę.
  2. Cierpliwy i opanowany: Owocne negocjacje zakupowe to negocjacje, których czas trwania jest długi. Dobry negocjator nie powinien podczas rozmów za bardzo pokazywać swoich emocji i słabych stron.
  3. Pozytywnie nastawiony na sukces.
  4. Taktowny: Dobry negocjator powinien dopasować swoje podejście do zachowania klienta oraz nie dążyć do celu za wszelką cenę.
  5. Odważny: Do każdej rozmowy należy się przygotować indywidualnie. Nie należy bać się stwierdzeń ,,za drogo’’

Ponadto każdy dobry negocjator  powinien dopasować propozycję nie tylko do swoich możliwości ale potrzeb partnera biznesowego.

Na szkolenia dla firm organizowanych przez M&W mają Państwo możliwość zobaczyć jak wygląda proces negocjacji oczami drugiej stronie, dzięki czemu poznają Państwo zaawansowane techniki negocjacyjne, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie się do rozmowy i pozwolą osiągnąć pozytywny wynik negocjacji.

Zapraszamy również na nasze inne szkolenia. Do najpopularniejszych można zaliczyć przede wszystkim: szkolenia menedżerskie (zarządzanie zespołem), szkolenia wystąpienia publiczne, szkolenia handlowe (sprzedażowe), szkolenia profesjonalna obsługa klienta, szkolenia kompetencje miękkie i szkolenia zarządzanie zmianą i zarządzanie konfliktem.

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na szkolenie. Zobacz aktualny kalendarz szkoleń.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Polityka prywatnosci – przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.